"Творча студія педагога - організатора"

День Героїв Небесної Сотні 

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
             27 cічня в Україні відзначали Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту .В нашому закладі було проведено ряд заходів, присвячених цій даті. Презентували учням тематичну книжкову виставку "Голокост-трагедія людства". Провели хвилину пам'яті "Живим і полеглим присвячується". Також було проведено ряд годин спілкування: "І  стогне вічним спогадом земля"(11  кл);  "Плаче Україна гіркими сльозами"(10 кл.); "Пам'ятати минуле заради майбутнього"(8кл.); "Голокост-біль та смуток"(7-9кл.).  Переглянули документальні фільми . Учні мали можливість пригадати події тих днів.


День Соборності України
23 січня в Хмелівському НВО відзначали День Соборності України .Було проведено літературно-музичну композицію "На шляху до свободи та незалежності".під час якої пригадали нелегкий шлях нашої країни до незалежності.Переглянули документальний фільм "Шлях до Соборності".Також діти взяли участь у цікавій вікторині "Як я знаю Україну".Діти славили рідну неньку-Україну піснями "Я співаю про тебе ,прекрасна  країно!  Потім всі учні нашого закладу створили ланцюг єднання, показавши вкотре, що  наша країна Єдина і Соборна!!! 

З Новим роком!
    30 грудня в нашій школі пройшли Новорічні свята. Діти готувалися до цього дійства не один день, адже кожен клас продемонстрував свою цікаву програму. Вони підготували різноманітні новорічні казки, театральні дійства, шоу-програми ,цікаві привітання. Учні порадували батьків, гостей свята запальними танцями ,піснями ,жартами .Всі отримали від свята масу задоволення. Як і годиться , нас привітали Дід Мороз і Снігуронька. З Новим Роком!

По Україні з краю в край ходить Святий Миколай
День Святого Миколая -одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду.У цей день кожен з нас ,згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво,котре під силу лише Святому Миколаю. Ось чому діти  з особливим нетерпінням чекають Дня Святого Миколая.
1грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом !
   Скільки б про СНІД не писалиі і не говорили ,чомусь кожен із нас вважає, що ця хвороба існує деінде,тільки не поруч-не в моєму місті, селі. не в моїй області, не в моїй країні,врешті-решт. Проте статистика річ уперта, а ми з вами маємо нині страшні цифри: кожен 100-й мешканець України-ВІЛ-інфікований. Україна на шостому місці  у світі за темпами поширення цієї хвороби.  Тому завданням школи лишається-підвищувати обізнаність учнів щодо проблеми ВІЛ-СНІДу. Виходячи з вище сказаного ,наша школа не стоїть осторонь цих проблем. Ми традиційно проводимо акцію " Молодь проти СНІДу" В рамках цієї акції було проведено такі заходи :

* виступ агітбригади "Стоп ,СНІД!"(10-11кл.) ;
* захист агітаційних плакатів "Життя продовжується...(5-11кл.)" ;
* виховні бесіди з учнями "Діти вулиці-основна мішень  СНІДу"(11 кл.);
* тренінг "Мій вибір-жити"(10кл.).;
* анкетування  "СНІД погрожує не пред'являючи паспорта"   (8-11 кл.)          
          

 Акція" 16 днів проти насильства"
9листопада-День української писемності та мови
     В цей день відбулася виставка дитячих плакатів "Мовні цікавинки".Також бібліотекар нашого закладу підготувала  виставку книжок "Наша мова солов'їна". А ще відбулася літературно-музична композиція "Мова - серце народу".
"Україна-країна гідності та свободи" .
 Дуже яскраво  пройшов в нашій школі День гідності. Розпочали захід із  проведення флешмобу.  Потім учні взяли інтервю :" Що для вас гідність?" Продовжили день проведенням свята "Україна-країна гідності та свободи".А ще діти написали листи про гідність.
"Козацькими стежками"
    Учні нашої школи привітали всіх зі святом Захисника Вітчизни та зі святом Покрови. В цей день традиційно пройшов фестиваль козацької пісні. Також діти із велиим задоволенням взяли участь у козацьких розвагах .Переможців було нагороджено грамотами та дипломами.
День юриста
"На паралельних дорогах прав та обов'язків ". Під таким гаслом в нашій школі пройшов День юриста .Було проведено брейн-ринг "Життя навчить" (10-11кл.) та гра "Найрозумніший".Також всі учні школи взяли участь в "Інформаційному калейдоскопі"
Всесвітній День захисту тварин.
    В нашій школі було проведено виховний захід "Ми відповідаємо за тих ,кого приручили" Вчителька біології розповіла багато цікавого про наших менших братів.Діти ,в свою чергу, поділилися розповідями про своїх улюбленців .Також в цей день відбулася фотовиставка "Наші улюбленці".
Акція "Зірка пам'яті"
Разом з дорослими  учні привітали ветерана  Великої Вітчизняної  війни Шатьоху Д.В. з 90-річчям. Всі ми бажаємо йому  міцного здороов'я та довгих років життя!

"Учительська доля-то сад у красі!"
 Дуже яскраво та душевно привітали вихованці своїх вчителів. Підготували святковий концерт. А шкільний парламент провів день самоврядування .Діти самостійно розподілили обов'язки . Призначили вчителів та  директора .Учні подарували своїм вчителям справжнє свято та відпочинок. "Краса осінніх подарунків"
  В нашій школі відбулося свято врожаю. Було запрошено гостей, для яких учні підготували вітання та святковий концерт. Діти славили працю хлібороба. Потім відбувся ярмарок "Щедра осінь" Діти із великим задоволенням продавали випічку, фрукти .

Олімпійський тиждень
 "В здоровому тілі - здоровий дух"
    Традиційно 7 вересня в школах проходить тиждень Всеукраїнського спорту.Учні нашої школи із задоволенням беруть участь в цьому заході. Тиждень приносить кожному з них багато вражень та спортивних перемог .
"Увага! Діти на дорозі!"
Школярам дуже сподобався виступ агітбригади,яку підготували учні 11 класу .В жартівливій формі діти вкотре пригадали правила дорожнього руху.


Караоке біля школи
Вихованці нашої школи дуже творчі та талановиті. Тому вони із великим задоволенням взяли участь у заході "Співаємо улюблені пісні" Г арний настрій супроводжував дітей протягом  дня .Підтримали своїх дітей і батьки ,котрі були присутніми на святі. 

Немає коментарів:

Дописати коментар