Екологічне виховання

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд»

Наша Земля – наша велика спільна Батьківщина, важлива для кожного. Особливе місце на ній займають зелені насадження у вирішенні проблеми охорони і покращення навколишнього середовища. Вони очищують повітря, виділяючи кисень і поглинаючи шкідливі речовини, захищають людей від пилу і шуму, забезпечують духовний зв'язок людини з природою. Сучасне життя неможливо уявити без зелених насаджень, які є основною складовою рекреаційного комплексу будь-якого населеного пункту.
Щорічно у комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проходить обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд» під девізом «Садово-паркове мистецтво продовжують юні». Головною метою акції є виховання господаря, формування творчої працелюбної особистості, економічної і екологічної культури учнів, привернення уваги органів влади, громадськості до проблем екології навколишнього середовища.

Для участі в акції на адресу ОЦЕНТУМ було надіслано 14 робіт з 10 районів. Учнівський колектив 11 класу Хмелівського навчально-виховного об’єднання Маловисківської районної ради залучився до шкільної акції «Ми любимо робити корисні справи!» висадивши на території навчального закладу алею з саджанців сосни та ялини.
Сьогодні  наші першачки разом зі своїми батьками  виготовили багато різних годівничок. Діти долучилися до акції "Врятуйте пташку взимку!" Всім було дуже цікаво ,а ще приємно від того,що вони ,можливо ,врятували від голоду якусь пташку. Вчимося любити природу та бути милосердними!


Участь учнів 11 класу у Всеукраїнській акції "Юннатівський зеленбуд" (ОЦЕНТУМ)

Конкурс "Вода - джерело життя" (ОЦЕНТУМ)

Немає коментарів:

Дописати коментар